Kontakt
Formularz kontaktowy
  • Napisz do nas

    info@esbank.pl
  • Oddziały

    Zobacz listę
  • Oddzwonimy

Aktualności

31 zobacz wszystkie
Zmiany w rozwiązaniach pomocowych oferowanych przez banki – moratorium pozaustawowe
2021-02-24

Związek Banków Polskich oraz Krajowy Związek Banków Spółdzielczych wypracowały wspólne rozwiązania w zakresie stosowania instrumentów moratorium pozaustawowego oraz grup kredytobiorców nimi objętych (mikro, małych, średnich, dużych przedsiębiorców, podmiotów prowadzących działalność rolniczą oraz działalność agroturystyczną). To kolejne narzędzia pomocowe dla klientów całego sektora bankowego, także w Polsce. Więcej informacji poniżej.

ESBANK radzi - bankuj bezpiecznie i nie daj się oszustom!
2021-01-25

Manipulacja, socjotechnika - to oręż oszustów, w tym cyberprzestepców, którzy mają na celu wyłudzenie danych i kradzież pieniędzy. Jedni udają policjantów, inni obiecują duży zysk z inwestycji, często podszywają się pod znane strony internetowe, sklepy i usługodawców, jak Netflix czy OLX. Wśród metod oszustów jest podszywanie się pod pracowników banków lub ich Infolinii. W ostatnim roku aktywni są też koronaoszuści, aktualnie podszywający się m.in. pod strony z e-rejestracją na szczepienie przeciw COVID-19. Jak wystrzegać się oszustów? #ESBANK radzi!

 

Tarcza Finansowa PFR 2.0 wystartowała!
2021-01-18

Klienci ESBANKU Banku Spółdzielczego mogą już składać wnioski o subwencję w ramach Tarczy Finansowej 2.0. Właśnie rozpoczęło się przyjmowanie wniosków o dofinansowanie firm, poszkodowanych w związku z pandemią Covid-19. Za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej SGB24/SGB24 Biznes mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z 45 branż mogą ubiegać się o subwencje finansowe, których łączna wartość wyniesie 35 mld zł, z czego do mikro i MSP trafi ok. 13 mld zł.

Kursy walut

2021-02-25 Kupno Sprzedaż
gbp 5.0969 5.3537
usd 3.5983 3.7794
eur 4.3935 4.6207
więcej

Po kliknięciu w "więcej" zostanie zaprezentowana pełna tabela kursów walut dla transakcji bezgotówkowych (Dewizy) oraz transakcji gotówkowych (Pieniądz) realizowanych w kasach Banku (za wyłączeniem waluty CHF niedostępnej dla operacji gotówkowych).