Kontakt
Formularz kontaktowy
  • Napisz do nas

    info@esbank.pl
  • Oddziały

    Zobacz listę
  • Oddzwonimy

Zapoznaj się z pełną informacją
o przetwarzaniu danych osobowych

Aktualności

31 zobacz wszystkie
Bądź cyberbezpieczny - ostrzegamy przed oszustami, którzy podszywają się pod pracowników banków!
2023-02-02

Ponownie ostrzegamy przed oszustami, którzy podszywają się pod pracowników banków. Przestępcy wykorzystują metody socjotechniczne jak vishing i spoofing - podszywając się w telefonie ofiary pod znany jej numer telefonu oraz pracowników zaufanych instytucji, w tym banków. Następnie np. pod pretekstem weryfikacji podejrzanej transakcji namawiają do instalacji aplikacji, np. Any Desk czy TeamViewer. W rzeczywistości dzięki niej mogą przejąć kontrolę nad urządzeniem, z którego korzystasz. Nie daj się oszukać!

ESBANK i firma INTERJAREK w video case study Europejskiego Banku Inwestycyjnego!
2023-01-18

Wybudowana przez Klienta ESBANKU Banku Spółdzielczego, firmę Interjarek, farma fotowoltaiczna w Gołuchowie k. Kalisza stanowi dla członków Unii Europejskiej jeden z trzech filmowych przykładów udanej współpracy lokalnego przedsiębiorcy z bankiem oferującym kredyty z gwarancjami FG POIR Bizesmax BGK (Banku Gospodarstwa Krajowego). Wszystko za sprawą video case study, do stworzenia  którego we wrześniu 2022 r.  Europejski Bank Inwestycyjny z siedzibą w Luksemburgu zaprosił naszego Klienta oraz nasz Bank jako instytucję kredytującą. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami! 

Kursy walut

2023-02-04 Kupno Sprzedaż
gbp 5.0186 5.4946
usd 4.1366 4.5283
eur 4.4912 4.9161
więcej

Po kliknięciu w "więcej" zostanie zaprezentowana pełna tabela kursów walut dla transakcji bezgotówkowych (Dewizy) oraz transakcji gotówkowych (Pieniądz) realizowanych w kasach Banku (za wyłączeniem waluty CHF niedostępnej dla operacji gotówkowych).