Kontakt
Formularz kontaktowy
  • Napisz do nas

    info@esbank.pl
  • Oddziały

    Zobacz listę
  • Oddzwonimy

Aktualności

31 zobacz wszystkie
Bądź cyberbezpieczny!
2019-02-22

Bądź świadomym użytkownikiem Internetu! Zadbaj o swoje bezpieczeństwo w sieci i poznaj 9 zasad cyberbezpieczeństwa! Zapraszamy do obejrzenia cyklu filmów edukacyjnych przygotowanych w ramach sektorowego programu "Bankowcy dla edukacji". Kampania została zainicjowanego przez Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa Związku Banków Polskich (ZBP) przy współudziale SGB-Banku SA - banku zrzeszającego Banki Spółdzielcze SGB, do których należy nasz Bank.

Komunikat dla Klientów w związku z wystąpieniem Wielkiej Brytanii z UE
2019-02-18

Ogłoszony przez Wielką Brytanię zamiar wystąpienia z Unii Europejskiej może w istotny sposób wpłynąć na status i sytuację prawną  obywateli, przedsiębiorstw i organów publicznych zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w państwach członkowskich Unii Europejskiej, w tym w Polsce. Z uwagi na możliwość materializacji różnych scenariuszy, Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zobowiązał banki krajowe do informowania o możliwych konsekwencjach tzw. "brexitu". Poniżej prezentujemy stosowną informację dla Klientów ESBANKU Banku Spółdzielczego.

Słuchamy głosu naszych Klientów - badanie znajomości, opinii i satysfakcji!
2019-02-12

ESBANK Bank Spółdzielczy od ponad 90 lat jest najbliższym doradcą finansowym swoich Klientów, wspiera rozwój lokalnych firm i społeczności. Aby działać jeszcze skuteczniej i  jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby Klientów, chcemy dokładniej poznać Państwa opinie i oczekiwania. Państwa głos  jest dla nas ważny! Dlatego też serdecznie zapraszamy do wypełnienia krótkiej, anonimowej ANKIETY ONLINE!

Kursy walut

2019-02-22 Kupno Sprzedaż
gbp 4.7487 5.1993
usd 3.6512 3.9964
eur 4.1392 4.5313
więcej

Po kliknięciu w "więcej" zostanie zaprezentowana pełna tabela kursów walut dla transakcji bezgotówkowych (Dewizy) oraz transakcji gotówkowych (Pieniądz) realizowanych w kasach Banku (za wyłączeniem waluty CHF niedostępnej dla operacji gotówkowych).